ezyavinak | 2013-11-01 10:38:50

мастопатия

Доброго дня, шановний лікарю.Буду дуже вдячна за відповідь. У моєї мами фіброзно-кісткова мастопатія, лікувалася 1 рік, зараз на стадії полегшення.Робить мамаграфію....але останні пів року не робила.Нещодавно досить сильно вдарилася в груди,боїться щоб нічо не трапилося, чи можна щось зробити(кажуть про народні методи приложення листків капусти і т.д) бо зараз(1-2 тиждні) не має змоги до лікаря поїхати.Що порадити...

Ответы врачей 1

Специалист
Может быть рекомендовано УЗИ молочных желез и консультация маммолога. Маммография ежегодно по плану.