nata.kyrnat | 2013-11-04 16:03:50

в мене болить в низу живота підчас статевого акту

Добрий день.................в мене болить в низу живота підчас статевого акту, та мажиться коричнувати після?.....в чому це срава? та докого з такою проблемою звертатись,

Ответы врачей 1

Петренко Галина Александровна
Адрес: г. Киев, Укрнаина, МЦ "Медична Династія", МЦ "Когерент"
Телефон: 2-211-211, 067-14-99-321, 331-30-85
Здравствуйте. Вам нужно обратиться на очную консультацию к гинекологу, желательно сразу после окончания менструации, чтобы конструктивно было провести УЗИ органов малого таза.