lilyyly | 2013-11-13 20:45:15

Помогите разобраться в результатах спермограммы!

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИ НОРМИ Кількість 4,2 мл. Колір сіруватий Сіро-білий Прозорість слабо мутна Запах Квітів каштану В’язкість0,3 pH 7,2 К-ть сперматозоїдів: · в 1 мл. 32,0 · у всьому еякуляті 134,4. Рухливість: · активних 64% · малорухливих 3 · нерухомих 33% Живі-70 мертві-30 З нормальною морфологією-59 дегенеративнв-41 · головки – 15% · шийки 8% · хвоста 17% аглют,агреген Еритроцити - Лейкоцити 2-4 Клітини епітелію 1-2 Показник плодовитості Фарріса 90

Ответы врачей 1

Журенко Григорий Васильевич
андролог
Телефон: 097 133 21 21
Розшифровка спермограми передбачає паралельне опитування пацієнта беручи до уваги деякі фактори (спосіб життя, прийом лікарських препаратів, умови здачі спермограми тощо), які можуть впливати на показники результату. Рекомендую звернутися до уролога з наявними результатами обстеження. В такому випадку розшифровка буде більш об'єктивною. Також зможете отримати рекомендації відносно бажаного зачаття.