ekaterinaaaa65 | 2013-11-14 20:44:21

Спорт після лапароскопії жовчного міхура

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка коли безпечно займатися спортом, особливо качати прес, якщо 1 рік назад видалили жовчний міхур лапароскопічним методом? Мені 26 років, вага 79 кг. Операція пройшла успішно!

Ответы врачей 1

Иващенко Владимир Евгеньевич
пульмонолог, хирург
Адрес: г. Киев, Украина, Младший научный сотрудник отделения торакальной хирургии
Телефон: 0932446619
Доброго вечора! Найкраще, було б з цим питанням звернутись до лікаря, який оперував - він знайомий із усіма деталями тієї операції та вашого организму вцілому, Зважаючи на такий великий термін після операції, особисто я вважаю, якщо інших захворювань у Вас немає, які б обмежували Вашу фізичну активність і Ви почуваєте себе добре, і хочете займатись - Вам це буде лише на користь. Важливо, лише, поступово починати і не швидко нарощувати інтенсивність. Тренуйтесь на здоров'я!