tyranuka08 | 2013-11-18 23:10:24

проълъ

Доброï ночi! Моя дружина може 10 разiв пiдряд отримати клiторальний оргазм сама, але тiльки 1-н вагiнальний раз за статевий акт, а до мене взагалi нiразу!!! I це при тому, що вона допомагаэ собi, стимулюючи клiтоp (безз цього нiяк)... Вона часто мастурбуэ! Чи може це бути якось повязано??? Вона отримуэ задоволення i вiдчуваэ, що закiнчуэ, але без пальчика не можемо!!! Що робити? Нас обох це бентежить!!!

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Синдром закодованих сексуальних реакцій - вона може оргазмувати тільки при звичних подразниках клітора. Це нормально. Розширити діапазон чутливості можна при сексуальній терапії, спеціальних позах, використанні збуджувачів, як місцевої, так і загальної дії... . Сексолог Вас обстежить і підскаже, як це робити.
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Це синдром закодованих сексуальних реакцій - вона може оргазмувати тільки при відповідній стимуляції своїх ерогенних зон (ритмічність, сила надавлювання, тепло своїх пальців, поза....). Для розширення варіантів сексуальних стимуляторів необхідно вчитися методами сексуальної терапії, використанням різних збуджувачів, часто допомагає психотерапія. Сексолог допоможе.