alexa34 | 2013-11-21 13:25:36

Результати аналізів

Добрий день! Допоможіть будь - ласка розшифрувати результати аналізів: антитіла IgG до TOXO 0,13 (норма м.1, 0 - негативний результат; 1,0-3,0 - невизначений ;б. 3, 0 - позитивний) антитіла IgG до вірусу червонички 235, 2 ( м.10, 0 - негативний;б. 10 - позитивний ) антитіла IgG до цитомегаловірусу 331, 7 ( м.0, 5 - негативний; 0, 5 - 1, 0 - невизначений; б.1,0 - позитивний) антитіла IgG до вірусу герпесу 1\2 350,6 (м. 9 - відсутні; 9 - 10 - сумнівний; б. 10 - наявні) Буду вдячна за відповідь!

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
С токсоплазмой вы в своей жизни не сталкивались,краснухой вы переболели в детстве,Цитомегаловирусом тоже переболели и вирусом герпеса 1/2 типа тоже переболели. Если проявлений инфекции сейчас нет,то не нужно сдавать дополнительно IgМ,если же проявления вирусной инфекции есть то к трем последним возбудителям можно сдать IgМ.