brabus | 2013-11-25 23:59:00

що робити і як швидко це може пройти? Дякую!

Добрий день! Я займаюсь айкідо і недавно помітив, що після одного з тренувань, на боковій поверхні пеніса біля головки, на шкірочці, з'явилось новоутворення, яке нагадує щільний, еластичний вузлик. На малу гематому це явно не схоже. Над вузликом була ділянка гіперемії, але то пройшло на наступний день. Вузлик не болить, не свербить, але заважає чисто психологічно. Я пов'язую його появу із можливими частими падіннями і можливо через тертя під час тренувань. Іншої, логічної, причини немає! Уролог сказав, що то не страшно і порадив ванночки із чистотєлу. Порадьте, будь ласка, що робити і як швидко це може пройти?

Ответы врачей 2

Журенко Григорий Васильевич
андролог
Телефон: 097 133 21 21
Раджу ванночки з чистотілом.
Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Для ответа на вопрос необходим очный осмотр