Natashunja90 | 2013-11-30 19:19:57

Чи потрібно ставити свічки?

Доброго вечора, на огляді після родів (коли припинились лохіі) мій лікар гінеколог сказала, що у мене невеличка ерозія, але сказала, що поки дитині півроку не буде, то ніякого лікування призначати не буде. У кабінеті паталогіі шийки маики під час проведення кольпоскопіі інший лікар призначила мені поставити протягом 18-ти днів свічки Кольпосептин, щоб там все нормально зажило, так як можливо мені прийдеться робити біопсію, бо е підозра на дисплазію шийки матки, але так як там все "живе" після родів, то вона нормально подивитись не може і сказала, що варто поставити ці свічки. Я про це сказала для свого лікаря, а вона мені сказала, що не треба мені ці свічки ставити. Кого слухати? Що робити у цьому випадку?

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Мне сложно ответить на ваш вопрос потому ,как нужно видеть с чем мы имеем дело. Обычно сроки наблюдения после родов через месяц и далее через 6 месяцев, если нет жалоб. Сходите на повторную консультацию,как вам назначил ваш врач у которого вы постоянно наблюдаетесь.