Анна12 | 2013-12-02 23:20:44

Анализ крови

Здала аналізи. Хочу щоб мені розшифрували: глюкоза -3,6моль/л фиб-н - 8мг/мл фиб-ген - 2000 мг/л мочевая кислота - 411моль/л серомукоиди -1,9ед Еретроцити -4,2 Гемоглобін 138 Кольоровий показник - 0,9 Лейкоцити - 3,8 Тромбоцити 273 Єозинофіли 1% Сегментоядерні 50% Лімфоцити 46% Моноцити 3% ШОЕ 5 мм/г Калій 3,9 Натрій 134 Кальцій 2,2 Хлориди 109 Я себе погано почуваю, вже майже 4 роки в мене температура постійно 37, зараз болять сустави, в мене постійно втомленість, безсилля, часто болить голова. Хочу щоб мені нормально провірили кров, але мені всі постійно говорять аналізи в нормі, і ніхто нікуди не направляє. Мене бентежить що в мене постійн підвищенні лімфоцити. Повінстю розгорнутий аналіз крові це "Біохімія крові"? Буду вдячна за допомогу. До якого лікаря бажано звернуться.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Увеличено относительное содержание лимфоцитов, с учетом содержания лейкоцитов абсолютное содержание лимфоцитов почти нормальное. Учитывая жалобы, Вам в первую очередь следует обратиться к ревматологу. Валерий Вознюк.