hjk | 2013-12-10 17:24:18

Дерматит?

Доброго дня. Допоможіть, будь-ласка. Ситуація наступна : 4 роки назад під час вагітності в мене з"явився свербіж і почервоніння шкіри на лобі і між пальцями правої руки. Списала це на останній триместр вагітності. Після народження дитини ситуація не змінилась. Звернулась до дерматолога, ніяких аналізів не призначили, виписали вітаміни групи в і бетаметазон. Ефект був тільки поки ним мазала. Звернулась до 2 дерматолога, порадили користуватись дьогтярним милом + дієта ефекту небуло взагалі, знову ж таки, сказали, що в жодних аналізах немає необхідності. з дерматолог призначив мені бовтушку з заморожувальним ефектом (щоб зняти зуд) - ясно, що зовнішнього ефекту не було. дерматолог який лікує мене зараз, порадила здати аналіз на демодекс кліща, якого знайшли в повіках, в шкірі обличчя не знайшли. Приписала стопдемодекс - ефект є доки користуюсь. Ітого - жоден з дерматологів, до яких я зверталась не поставив мені точний діагноз. Дехто говорив дерматит, дехто екзема. Аналізів, хоч я неодноразово питала, ніхто не призначав. Як мені визначитись з діагнозом і лікуванням? Дякую.

Ответы врачей 1

Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
При экземе анализов и не назначают (если нет подозрения на микробную или грибковую экзему), при подозрении на розацеа - берут соскоб на демодекс (вам это выполнили). Что вас конкретно не устраивает, так это отсутствие стойкого эффекта от назначаемого лечения, так ведь? В подобном случае нужно или постоянно советоваться с одним дерматологом, который будет вас постоянно наблюдать и рано или поздно выяснит причину сыпи, установит окончательный диагноз и подберет поддерживающую терапию или продолжать посещать других врачей, возможно более компетентных, пока не найдется врач, который сможет решить вашу проблему сходу. В любом случае это определенный процесс. Заочно ни установить диагноз, ни назначить лечение невозможно, к сожалению.