Людмила21 | 2013-12-12 11:41:52

Допоможіть встановити діагноз

Доброго дня,допоможіть встановити діагноз, мені 21 рік,підвищений гемоглобін 189 і дуже густа кров,не зміг здати достатню кількість крові як донор,просто перестала витікати.(взяли приблизно 250 грам), решта по формулі крові в нормі.біохімічний аналіз в нормі окрім АЛТ( рівень 36,7).УЗО органів брюшної полості в нормі. хагальний стан задовільний, є вугрове висипання на обличчі.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Вам необходима консультация гематолога. Если гемоглобин действительно такой (конечно, желательно видеть весь анализ крови), то может понадобиться дообследование (исследование клеточного состава костного мозга). Валерий Вознюк.