мазок

Добрый день! Помогите пожалуйста расшифровать анализ мазка: ПІХВА: лейкоцити - 5-15; лейкоцити на слизу - ; палички грам (+) - помірна кількість; палички грам (-)помірно; коки грам (+) поодинокі; коки грам (-) - не виявлено; диплококи - не виявлено; "ключові клітини" - не виявлено; елементи дріжджеподібного гриба типа Candida не виявлено; Thichomonas vaginalis - не виявлено; Епітелій піхви - окремо, групами та скупченнями; поверхневі клітини - значна кількість; проміжні клітини - незначна кількість; парабазальні клітини - не виявлено; цитоліз - не виражений. ЦЕРКВІАЛЬНИЙ КАНАЛ: лейкоцити - 15-40; лейкоцити на слизу - до 120; епітелій церквіального каналу - в достатній кількості. УРЕТРА: лейкоцити - 0-1; лейкоцити на слизу до 5; епітелій уретри - поодинокі. ЛАБОРАТОРНІ коментарі: підвищена кіл.лейкоцитів в церкв.каналі та уретрі. Додаткові коментар: зміщена бактеріальна флора. Заранее спасибо

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Выраженный воспалительный процесс в цервикальном канале. Нарушение микрофлоры во влагалище. Необходимо лечение ,обязательно с учетом осмотра и кольпоскопии.