висипання на обличчі

Есть ответ
Доброго дня. На обличчі і шиї появились дрібні безколірні висипання, деякі рожевого відтінку. Я підозрюю що це алергія на цитрусові, оскільки 7 років тому у мене була алергічна реакція, але були інші прояви. Приблизно 1р. тому знову почала вживати цитрусові, і усе було добре. 2-й день вживаю таблетки супрастин, покращення не має. Що мені краще вживати?

Ответы врачей

Борисенко Сергей Леонидович

Борисенко Сергей Леонидович

Это м.быть проявлениями не только аллергической реакции, например, также может проявляться себорейный дерматит, и, в этом случае, прием супрастина, действительно, ситуацию не улучшит. Более достоверный ответ будет возможен после осмотра.

Колодченко Егор Васильевич

Колодченко Егор Васильевич

непонятно, почему вы связываете сыпь именно с цитрусовыми? тем более, что последний раз проявления аллергического дерматита "були інші"? Рекомендую посетить врача.