Гемоглобін 160 і призначили вітаміни групи в?

Доброго дня. Чоловік віком 31р. Звертався до медиків з біллю в суглобі руки - одним з перепаратів, якими лікуюсь є неуробекс, признпачили 1т. 1 раз на день. Під час призначення гемоглобін був 152. 2 дні пив даний препарат, сьогодні хотів здать кров на донорство - кров не тікла взагалі, хоч вже робив це не одноразово. За аналізом сьогодні гемоглобін 160. Чи варто далі приймати назначений припарат? Чи не призведе це до надмірного згущення крові? Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Наталья Дмитриевна Золотая
терапевт
Адрес: Черновицкая городская больница № 3; Неврологическое отделение
Телефон: 380955221124
Густая кровь может быть от недостаточного приема жидкости. неуробекс кровь не згущает.