Димант | 2013-12-24 13:28:19

Розшифруйте будь-ласка аналізи виділень із сечостатевих органів:

Доброго дня, шановний лікарю. Розшифруйте будь-ласка аналізи виділень із сечостатевих органів: Лейкоцити: піхва - 40-50 в п/з цервікальний канал - 80-100 в п/з Єритроцити не виявлено. Епітальні елітини - в значній кількості Мікрофлора - змішана, в помірній кількості Слиз - в значній кількості Інші показники - в нормі Цитоморфологічне дослідження зішкрябу: Матеріал з поверхні шийки матки - Тип 2 виражений запальний процес Клітини залозового епітелію - виявлені в препараті Флора - паличкова поліморфна - значна Елементи дріжджепідібного гриба - виявлені поодинокі елементи "Ключові" клітини - виявлені в незначній кількості Матеріал з цервікального каналу - тип 2 виражений запальний процес, реактивні зміни епітелію. Всі інші показники по цим двум аналізам в нормі.

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Выраженный воспалительный процесс,начищающаяся молочница на фоне дисбиоза(нарушения микрофлоры) влагалища. Требуется комплексное лечение.