assolka89 | 2013-12-24 19:16:52

Расшифруйте пожалуйста результаты анализов

ПАП-ТЕСТ Лейкоцити 10-20 в полі зору Лейкоцити на слизу ДО 110 Бактеріальна флора: палички, коки, кокобацили, диплококи Епітелій шийки матки: поверхневі клітини: значна кількість проміжні клітини: значна кількість Парабазальні клітини: поодинокі Цитоліз : не виражений Дегенеративні зміни плоского епітелію: місцями незначні Клітини залозового епітелію : поодинокі Метаплазовані клітини: поодинокі Койлоцити: не виявлено Еритроцити: поодинокі Слиз: незначна кількість Додаткові дані : Виявлено "ключові" клітини Виявлені елементи хронічного запалення:гістіоцити, макрофаги Коментарі : Відмічається незначний поліморфізм окремих ядер клітин плоского епітелію. Зустрічаються двоядерні клітини. ЗАКЛЮЧЕННЯ : Тип IIIа Слабка дисплазія плоского епітелію (CINI). Запальний процес. МАТЕРІАЛ ІЗ ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ : Лейкоцити 5-15 в полі зору Лейкоцити на слизу ДО 70 Епітелій цервікального каналу: в достатній кількості Дегенеративні зміни залозового епітелію: місцями незначні Клітини плоского епітелію: незначна кількість Метаплазовані клітини: поодинокі Еритроцити:незначна кількість Слиз: значна кількість Коментарі - ЗАКЛЮЧЕННЯ : Тип II Запальний процес. Ознаки проліферації залозового епітелію

Ответы врачей 1

Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Ваш диагноз - воспалительный процесс бактериального генеза. Дисплазия может быть не видна кольпоскопически при том ,что присутствовать в анализах. Необходимо лечение и затем на фоне нормализации флоры повторить цитологию и кольпоскопию.