tina1989 | 2013-12-27 22:01:11

Пієлоектазія у дитини

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, розібратись. Дитині 1,5 року, робили УЗД нирок - права нирка: розміри 70,0х28,0 мм, розміщення типове, контур рівний, паренхіма не потовщена 9 мм,ехогенність нормальна. Кортико-медулярна диференціація достатня, нижні чашечки не розширені, середні чашечки не розширені, верхні чашечки 4,5 мм, миска 5,5 мм. Ліва нирка: розміри 59,0х25,0 мм, розміщення типове, контур рівний, паренхіма не потовщена 9 мм,ехогенність нормальна. Кортико-медулярна диференціація достатня, нижні чашечки не розширені, середні чашечки не розширені, верхні чашечки 5 мм, миска 4,0 мм. Сечовий міхур: наповнений достатньо, об'ємом до 56 мл, форма діжкоподібна, стінка гомогенна, товщиною до 2 мм, контур чіткий, рівний, об'ємні утвори не виявлені, об'єм залишкової сечі 12 мл. Висновок: уз- ознаки двобічної пієлоектазії, підозри на неповне подвоєння правої нирки. Під час УЗД дитина попісяла, але ніяких змін в нирках не відбулося. Аналіз сечі реакція сл. кисла, прозорість сл. мутна, білок не виявлено, епітел. 2-3, плоск. 3-5-7, лейкоцити 10-15 (скупчення до 10-30) , еритроцити 1-2. Що нам потрібно робити, лікуватися чи спостерігати? Наскільки серйозним є дане захворювання?

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Надо знать жалобы, почему Вы проводили обследование, историю болезни, а иначе какие рекомендации?