mavka89 | 2014-01-03 21:17:48

почервоніння на обличчі не проходить

доброго дня! в мого чоловіка на обличчі була невеличка ранка (випадково царапнувся), ранка затягнулась, а червона пляма залишилась і не проходить вже так місяців 5-6. місце має розмиті краї, лущиться шкіра і на дотик легке затвердіння. Що це може бути і чи можна якимось кремами то забрати? наперід вдячна.

Ответы врачей 1

Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
следы и посттравматическая гиперпигментация на месте нарушения целостности кожи могут сохраняться до года и более. В большинстве случаев проходят бесследно самостоятельно и не требуют дополнительного лечения.