octap17 | 2014-01-10 16:03:07

не загоюється ранка після видалення ячменю

Добрий день. У мене не загоюється ранка після видалення ячменю!! Пів року тому мені в лікарні шпріцом прокололи і видавили ячмінь, після цього лишилася ранка на повіці, яка не проходить. вже чим не мастив (йод, зільонка, тетрацеклінова мазь) все без результатно. казали що вже давно мало пройти, але непройшло

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Добрий день! Заочно ми не зможемо дати Вам будь-які рекомендації. Не зрозуміло, що Ви маєте на увазі (рубець повіка? залишки капсули халязіону? та інше). Порадьтеся з лікуючим офтальмологом щодо подальшої тактики (в тому числі фіз.процедури: магнітофорез, фонофорез з розсмоктуючими лікарськими засобами).