tetjana2904 | 2014-01-13 18:45:42

карієс

Моїй донечці 1 рік і 10 місяців а неї нижні передні зубки особливо з середини почали чорніти, що це карієс чи що? Підскажіть що робити, я питали свого педіатра казала нічого не робити, але вони чим раз більше починають чорніти. чекаю на відповідь, наперед дякую

Ответы врачей 2

Соколова Ирина Юрьевна
стоматолог
Адрес: г. Одесса, Украина, ул.Ак.Заболотного,26 Стоматология
Телефон: 7500298
добрый день.Скорее всего это кариес,обратитесь к детскому стоматологу,он проведет серебрение(это остановит процесс).
Лісевич Тарас Михайлович
бариатрический хирург
Адрес: м.Стрий Міська стоматологічна поліклініка
Телефон: +380936303398
найближчим часом відвідайте стоматолога-педіатра. Обов'язково!