inkasator | 2014-01-17 23:31:53

Погіршення ерекції

Мої вітання. Мені 20 років. За останній тиждень я спостерігаю в себе погіршення ерекції. Я читав про це в інтернеті і думаю що в мене простатит, але з усіх симптомів в мене тільки погіршення ерекції. Чи є привід для хвилювання?

Ответы врачей 1

Корниенко Алексей Михайлович
Адрес: г. Киев Институт урологии Национальной Академии Медицинских Наук Украины. ул.Ю.Коцюбинского 9 «а», корпус 1, кабинет 302
Телефон: +38 044 4865194, +38 067 4402244
Простатит НЕ ВЫЗЫВАЕТ импотенцию - это миф. Обратитесь к андрологу для выяснения причин и лечения заболевания