Фіброзна-кізтозна мастопатія і ЄКО

Добрий день! Мені 29 років у мене по УЗІ "Фіброзно - кістозна мастопатія - два анэхогенних утворення з чітким рівним контуром розміром ліва молочна залоза розміром 0,43*0,28см і 0,71*0,50см та права 1,19*0,65 см і 0,49*0,41см, лікування не проходила, планую робити ЄКО. Проконсультуйте, будь ласка, чи можна мені робити ЄКО і які наслідки можуть бути після ЄКО щодо мастопатії??? Дякую.

Ответы врачей 2

Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422
Вам спочатку потрібно пролікувати молочні залози, а потім займатись ЕКО, бо в разі вагітності усе це збільшиться в рази в молочних залозах.
Специалист
Прямых противопоказаний нет. Однако, если по данным УЗИ имеются доброкачественные изменения молочных желез, необходимо согласие врача-репродуктолога на проведение ЭКО, поскольку при проведении ЭКО проводиться стимуляция яичников, что может отразиться на молочных железах.