vika_kalinka | 2014-02-04 11:20:47

торч інфекції

Добрий день! Здавала кров на торч інфекції і цитомегаловірус lgG 7, 29 позитивний. Скажіть як лікуватись?

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня! Справа в тому, що Ig G свідчать про контакт з інфекцією в минулому та лікуванні не підлягають при будь-яких значеннях.. Ig M, що характеризують гостре зараження, підлягають санації, але они у Вас не виявлені. Не переживайте, у Вас все гаразд.