Беременность

Доброго дня. У мене вагітність 10 тижнів.останню неділю дуже сильно мучить нудота і був випадок рвоти.апетит дуже малий. Можна сказати заставляю себе поісти. В роті постійна гіркота,перебиваю яку лише хлібом або печивом. Приймаю лише фолієву кислоту. Чи може це бути побічним ефектом? Чи це не несе загрози для малюка? Можливо є споссіб як з цим боротись? Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня! По-перше, у Вашому випадку необхідно притримуватися дієти, перевагу потрібно надавати молочнокислим продуктам. У Вас токсикоз, з прийомом фолієвої кислоти це не пов'язане. При гіркоті у роті можете попросити лікуючого гінеколога скерувати Вас на крапельниці з есенціале для підтримки печінки та усунення гіркоти. В окремих випадках (!), при нападах нудоти, можете приймати церукал. Після 12 тиж. ці явища можуть самі по собі зникнути.