540476 | 2014-02-07 18:52:30

хронический ендометрит

у меня хронический ендометрит. при бак посеве енторококус фекалис 10*5 и ешерихия коли 10*5и цытология мозка воспаление . как мне бить хотим ребенка уже долго лечусь и ничего не помогает

Ответы врачей 1

Ганущак Андрей Васильевич
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, улица Пушкинськая,38 Клиника эстетики тела и пластической хирургии РомиТаль | RomiTal"
Телефон: +38 (068) 778 8818
При наявності вульвовагініту і цервіциту пов'язаного з інфекціями, допускається, що вони висхідним шляхом можуть потрапити в матку, маткові труби і в параоваріальні ділянку, викликаючи їх запалення. При частих і тривалих запаленнях порушується кровообіг і знижується чутливість до гормонів, порушується нормальне функціонування, виникають стуктурні зміни. Варто врахувати, що обстеження сімейна пара повинна проходити паралельно для виключення в майбутньому повторного інфікування. Лікування спрямоване на відновлення ендометрію та нормалізацію репродуктивної функції і повинно бути комплексним, враховувати всі індивідуальні особливості пацієнки: вік, анамнез (тривалість захворювання, попереднє лікування та його результати, операції, попередні вагітності) дані клінічних та лабораторних обстежень згідно сучасних стандартів діагностики. Призначається комплексна протизапальна терапія (місцева та загальна): антибіотики згідно чутливості, фібринолітична, метаболічна. Якщо захворювання виникало часто і попереднє лікування було не ефективним - рекомендована додаткова консультація лікаря-імунолога. Лише комплексне обстеження та прегравідарна підготовка сприяє тому, щоб вагітність протікала без ускладнень і дитина народилася здоровою!