cg210678mop | 2014-02-11 20:53:18

старша людина погано розуміє де і що навколо відбувається,забуває що де стоїть,оксібрал допоможе?

погано розуміє де і що навколо відбувається

Ответы врачей 1

Специалист
Це серйозний симптом, якщо я вірно зрозумів, то це може бути значним зниженням пам'яті або свідомості. Якщо це трапилось раптово - викликайте негайно лікаря. Якщо поступово - консультація невропатолога, психіатра, нейрохірурга.