Litmanen | 2014-02-12 11:10:08

Ознаки ексудативного синовиїту і часткове пошкодження медіальної коллатеральної зв'язки

Доброго дня! Прохання підказати в наступному питанні. Після падіння почав боліти колінний суглоб. Ускладнений його рух. Висновок УЗІ: "Ознаки ексудативного синовиїту і часткове пошкодження медіальної коллатеральної зв'язки". У відношенні самої коллатер. зв'язки вказано: "Пошкоджена на меніско-феморальному рівні. Структура зв'язки змінена з ознаками тендопатії". Лікар районної поліклініки призначив лише шину та Диклофенак. Підкажіть, будь ласка, наскільки серйозний діагноз і чи достатньо вказаного лікування. Пацієнту - 47. Дякую.

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
У меня нет уверенности в правильности диагноза, т.к. одного заключения УЗИ не достаточно для установки диагноза, да и к тому же УЗИ сильно зависит от специалиста, который его выполняет. Приходите - посмотрим.
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
1) Вказаний діагноз не є катастрофічним. 2) Оскільки основним принципом лікування подібних пошкоджень (у "свіжих" випадках) є іммобілізація (шина), то рекомендований обсяг лікування можна визнати мінімально достатнім.