Надія_С | 2014-02-13 03:26:20

розчин Амбробене для орального застосування є ідентичним Амбробене для орального застосування і інгаляцій?

у всіх аптеках нашого містечка продається розчин Амбробене для орального використання. Ніде не написано чи підходить він для інгаляцій в небулайзері. Тому мене цікавить чи підходить він для інгаляцій? Коробочка наче така ж як і для орального та інгаляцій. Може це просто стара партія і на ній ще не вказували можливість інгаляцій в небулайзері чи таки він чимось відрізняється від Амбробене орального та інгаляцій?

Ответы врачей 1

Назарук Ирина Юрьевна
педиатр, семейный врач
Адрес: г. Херсон, КУ "Херсонская городская клиническая больница им. Е.Е. Карабелеша", Поликлиника №1
В аннотации к Амбробене (амброксол)не написано,что можно использовать через небулайзер, Лазолван (амброксол) раствор- разрешен к применению через небулайзер.