Надія_С | 2014-02-13 14:54:35

препарати для небулайзера

Я розумію, що в анотації до Амбробене (амброксол) не написано,що його можна використовувати через небулайзер, а в Лазолван (амброксол) - написано. Але ж діюча речовина ідентичніа, а ціна ледь не в 3 рази відрізняється. Тож мене цікавить - чи справді "раз не написано", то чомусь не можна? Чи все-таки можна? Бо, знаю, що деякі мамочки використовують Амбробене у своїх небулайзерах. А ампулки лазолвану для ін"єкцій чи можна чи ні (те, що в анотації до них не має інформації я знаю) використовувати у небулайзерах? Мне не цікавить чи написано, мене цікавить чи можна. Бо аптекарі на 80% впевнені, що можна, а лікарі - не можуть дати таку чи ствердну інформацію

Ответы врачей 1

Назарук Ирина Юрьевна
педиатр, семейный врач
Адрес: г. Херсон, КУ "Херсонская городская клиническая больница им. Е.Е. Карабелеша", Поликлиника №1
Уважаемая, Надежда, вы слишком категоричны! Я не имею права писать, как вы говорите "можна", если в аннотации этого не прописано. А вы, по собственному желанию, если хотите используйте, ваше право. Ампулы раствора лазолвана предназначены для парентерального введения. Удачи.