pluton500 | 2014-02-13 18:28:58

клімакс

Добрий вечір!Підкажіть будьласка моїй мамі 46 років місячні в неї після родів(останні роди в 1992 році весь період йшли по 3-4 дні вже майже 5 місяців немає тестивсі 5 місяців негатийні чи може бути ця відсутність місячних клімаксом і що робити в такому випадку нічого не болить змін ніяких не відзначали можливо щось порадите приймати так як візит до лікаря тимчасово неможливий (переїхали жити за кордом)

Ответы врачей 1

Аблялимова Альбина Шевкетовна
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинский центр "Здоров`я родини"
Добрый вечер. Это вполне может быть климакс. То, что она не испытывала никаких патологических приливов жара, перепадов настроения - это абсолютно нормально. Однако, для полного спокойствия, советую сделать УЗИ органов малого таза.