[email protected] | 2014-02-17 09:57:57

Хропіння

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, як можна боротися з хропінням чоловіка? Вночі він сильно і голосно хропе, не важливо спить він на спині чи на боку. Я по декілька годин не можу заснути, починає боліти голова! Найбільше лякає, що йому лише 23. Буду вдячна за відповідь!

Ответы врачей 1

Назарук Ирина Юрьевна
педиатр, семейный врач
Адрес: г. Херсон, КУ "Херсонская городская клиническая больница им. Е.Е. Карабелеша", Поликлиника №1
Какая у вашего мужа масса тела, проблемы с ЛОР органами есть? напишите мне на эл. адрес, подскажу в какую клинику обратиться. [email protected]