anisa09 | 2014-02-18 18:34:28

Кокки в мазке.

Изменились выделения, из бледных полупрозрачных стали беловато-желтые, кремо-образные, но без запаха. В мазке на степень чистоты во флоре обнаружены "кокки" и "дрожжи". Какие анализы следует сдать, чтоб выявить какие это "кокки" ? И что означают дрожжи?

Ответы врачей 1

Ганущак Андрей Васильевич
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, улица Пушкинськая,38 Клиника эстетики тела и пластической хирургии РомиТаль | RomiTal"
Телефон: +38 (068) 778 8818
Доброго дня, Anisa! При бактеріальному вагінозі (вагінальний дисбіоз) порушується мікробіоціоноз піхви і зростає роль умовно-патогенної ендогенної мікрофлори, внаслідок різко знижуються або зникають лактобактерії, що зумовлює зміну pН. При прогресуванні, виділення можуть стати жовто-зеленими, густими, тягучими, липкими, іноді - пінистими. За даним захворюванням можуть ховатися інші інфекції та віруси (хламідії, мікоплазми, трихомонади і ін.) і зумовлювати запальні захворювання органів малого тазу - тому в таких випадках обов'язкове повне обстеження у лікаря-гінеколога. Для визначення, який вид умовно-патогенної мікрофлори "коків" призвів до змін та визначити мікробне число - проводиться бакпосів вагінальних виділень.