Liliaі | 2014-02-24 14:47:04

Що робити по результатам пункції?

Доброго дня! Скажіть будь ласка, на УЗД окрім тиреоїдиту обнаружили вузол, який показався підозрілим. Зробили пункції. Результати її:Вузол лівої долі 4 мм-цитологічні ознаки аспірату характерні для змішаних макро-мікрофолікулярних вузлів щитоподібної залози на фоні хронічного тиреоїдиту.Визначається фолікулярний епітелій з ознаками високої проліферативної активності і вираженими ознаками атипії, підозра на карциному. Чказали оперувати, видаляти всю щитовидку. Це тркба робити? І чи можуть помилитись при пункції? ( чи є відсоток) Дякую!

Ответы врачей 1

Домбровская Наталия Сергеевна
Адрес: г. Киев, Украина, ГУ «Национальный научный центр радиационной медицины Национальной академии медицинских наук Украины»
Телефон: +38(093)0318526
Здравствуйте. Если по результатам ТАПБ пишут подозрение на карциному оперировать нужно обязательно, и удалять всю щитовидную железу.