katja23 | 2014-02-26 10:53:35

Питання

Доброго дня!!!У мене таке запитання: річ у тому, що два дня постіно болить з лівої сторони, десь як підшлункова...Вчора зробила УЗД: діагноз- ознаки хронічного холециститу, хронічного панкреатиту, хронічного гепатиту....Що порадите в даній ситуації? (приписали мені Омез)

Ответы врачей 1

Молнар Игорь Мирославович
проктолог
Адрес: г. Киев
Телефон: (044)540-96-20 (093)963-81-61
Раджу для початку виконати ендоскопічне обстеження стравоходу, шлунка та дванадцятиперсної кишки. А вже потім приймати ліки відповідно до встановленого діагнозу. З повагою.