vol.silenko | 2014-02-26 12:53:10

ПЦР

Здравствуйте! Меня просто поразило насколько Вы-профессионал в своем деле! Я Вас очень прошу, помогите разобраться. У меня выявлен папиллома человека, удаляла лазером и после курса лечение (было около года назад) анализ на ПЦР был отрицательным. Сейчас при повторном контроле было выявлено: Показатель : Шейка матки : Влагалище : Уретра : :Лейкоциты (жен) : 1-4 : 1-4 : 0-1 : :Эпителий (жен) : умеренно : умеренно : умеренно : :Флора (ж) :полиморфная палочка :полиморфная палочка :полиморфная палочка : :Гонококки (жен) : нет : нет : нет : :Трихомонада (жен) : нет : нет : нет : :Грибы (жен) : нет : нет : нет : :Kлючев. кл. (жен) : нет : нет : нет : :Слизь (жен) : + : + : - : :коментарии(жен) : : : : ---------------------------------------------------------------------------------------------- Показатель : Шейка матки : Влагалище : Уретра : :Лейкоциты (жен) : 1-4 : 1-4 : 0-1 : :Эпителий (жен) : умеренно : умеренно : умеренно : :Флора (ж) :полиморфная палочка :полиморфная палочка :полиморфная палочка : :Гонококки (жен) : нет : нет : нет : :Трихомонада (жен) : нет : нет : нет : :Грибы (жен) : нет : нет : нет : :Kлючев. кл. (жен) : нет : нет : нет : :Слизь (жен) : + : + : - : :коментарии(жен) : : : : ---------------------------------------------------------------------------------------------- Мазок/соскоб с ц/к, ш/м и Пролиферация клеток железистого эпителия с воспалительным ко мпонентом.Морфология плоского эпителия поверхностных слоев б ез особенностей. Подскажите. у меня опять проблемы ?планируем беременность вторую и не знаю что и делать. Большое количество антибиотиков принимала по ходу лечения.;(

Ответы врачей 1

Ганущак Андрей Васильевич
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, улица Пушкинськая,38 Клиника эстетики тела и пластической хирургии РомиТаль | RomiTal"
Телефон: +38 (068) 778 8818
Доброго дня! До доброякісних передракових станів шийки матки відносять дисплазію епітелію (багатошарового плоского або циліндричного) - виникають патологічні процеси, при яких відзначається гіперплазія, проліферація, порушення диференціювання, дозрівання і відторгнення епітеліальних клітин. Виникнення даних процесів дуже часто обумовлене вірусом папіломи людини. Зараження папіломавірусом відбувається при статевому контакті з інфікованим партнером і відповідно в подальшому пара повинна постерігається до повного одужання - жінка у лікаря-гінеколога, а чоловік в лікаря-уролога або дерматовенеролога. Єдиної схеми лікування людини від папіломавірусу в світі досі не вироблено, в основному проводиться шляхом видалення патологічних ділянок хірургічним методом (лазерної вапоризації, радіохвильової хірургії, кріодеструкції, діатермокоагуляції) разом із застосуванням комплексу неспецифічних противірусних препаратів, спрямованими на посилення імунної відповіді. Метод лікування вибирається строго індивідуально за результатами діагностичних досліджень. Обов' язкове комплексне обстеження та лікування виявленої патології: розширена кольпоскопія та вульвоскопія; прицільна біопсія патологічних ділянок шийки матки (піхви та вульви, вишкрібання цервікального каналу - за необхідності), цитологічного дослідження, бактеріологічне дослідження мазків, кров ВІЛ, RW, гепатити В, С, ПЛР-діагностика інфекцій (мікоплазм, уреоплазм, хламідій, вірусу папіломи людини (14 високоонкогенних (16,18, 31, 33, 35,39,45,52,53,56,58,59,66,70) і два низькоонкогенні (6, 11) типи вірусу), вірусу герпесу 1-2 типів, цитомегаловірусу), калу на наявність яєць гельмінтів та цист лямблій, загальний аналіз крові та сечі. Зважаючи на те, що всі ці дії були Вам проведені – можна припустити, що гіперплазія циліндричного епітелію цервікального каналу з ознаками запалення може бути повторно спровокованою хронічною інфекцією, що не перейшла в стан повної елімінації після лікування або виникла реінфекція. Радимо повторно проконсультуватися у лікаря гінеколога.