tinchuk | 2014-02-28 15:10:21

Добрий день! Поясніть мені будь-ласка аналізи.

Добрий день! Поясніть мені будь-ласка аналізи. Перед вагітність здаю аналізи, і отримала такі результати на краснуху. Я незнаю, чи в мене є чи немає. Ось результати. Toxoplasma gondii, антитела IgG 100 IU/mL Вирус краснухи, антитела IgG 165 IE/mL Цитомегаловирус (CMV), антитела IgG < 0.2 AI Вирус простого герпеса (HSV) 1 типа, антитела IgG > 8 AI Вирус простого герпеса (HSV) 2 типа, антитела IgG < 0.2 AI. Мене найбільше цікавить чи в мене виявлено краснуху чи ні, бо по цих аналізах я не розумію.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Не переживайте, Ваші аналізи в нормі. Ig G свідчать про контакт з інфекцією в минулому та вироблений імунітет. З краснухою все гаразд. Успіхів Вам!