ohanoz40lezja | 2014-03-05 18:01:58

Вагітність

Доброго дня! Ми з чоловіком дуже хочемо дитину і вже працюємо над цим 8 місяців та нічого не виходить. Менструальний цикл нерегулярний і триває 30-40 днів. Попередні місячні були 21.01-25.01 включно. 17.02 і 24.02 була рвота, запаморочення і пронос. Також були головні болі, під час овуляції були дуже чутливі соски. Статтеві акти були через 1-2 дні. Вимірювала щоранку базальну температуру в прямій кишці.Робила тест на вагітність - результат негативний. А 01.03 знову прийшли місячні. Підкажіть що робити, дуже хочемо дитятко. Наперед дякую за будь-яку пораду.

Ответы врачей 1

Соколова Марина Игоревна
Адрес: г. Киев, Украина, " Американский медицинский центр"
Доброго дня. 8 місяців ще не вважається неплідністю. Але все ж раджу вам звернутися до лікаря для обстеження та з'ясування причини. Тоді можно буде прицільно в залежності від причини порадити що робити. Лікар-гінеколог Соколова Марина Ігорівна