tane4katsaruk | 2014-03-09 21:54:40

Затримка місячних.

У мене постійна затримка місячних,десь приблизно на 15-20 днів.А цього місяця була затримка 20 днів,а місячні були всього 2дні.І то трішки виділення було.Що це може бути?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку! При постійних затримках можна підозрювати проблеми ендокринного характеру. В першу чергу Вам потрібно пройти УЗД органов малого тазу та з ним звернутися до гінеколога. При необхідності лікар скерує Вас на здачу статевих гормонів. У Вас може бути полікістоз або мультифолікулярні яйники.