sasha 372 | 2014-03-11 11:39:09

Підозра на венеричне захворювання

Доброго дня!Мене звати Олександр, мені 48. Відчуваю печію в низу живота та в уретрі. Вихідний отвір трошка червоний. Маю сечокам"яну хворобу. Чи це нормальні симптоми, коли йде пісок чи каміння ? Бо маю ще сумніви...недавно в маршрутці їхала чи то бомжиха чи алкоголічка. Ми трималися за одну ручку...Руки в неї були вологі. Зайшовши додому я провтикав помити руки, а пішов одразу в туалет по маленькому. Тепер преживаю, чи не підхопив чого небудь :(

Ответы врачей 2

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Эти симптомы, действительно, характерны для мочесолевого диатеза, тем не менее, однозначные выводы в этой ситуации надо делать после обследования. Я думаю, что возможность заражения при описанных Вами обстоятельствах маловероятна. Более достоверный ответ будет возможен после осмотра.
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Таке передається "чесним шляхом", а не через поручні.