Galyna M | 2014-03-11 12:59:38

Затримка менструації

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, що робити: у мене значна затримка менструації-уже 7 місяців. Вагітність, звичайно ж, виключена. Двічі була на огляді у гінеколога (1- після 2 місяців затримки; 2- після 5), сказали, що гормональне - нестача прогестерону, призначили "Лютеїну", вітаміни та мікроелементи. Самопочуття нормальне, але місячних так і немає. Наперед вдячна за допомогу. Бувайте.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Галина! Скільки Вам років? Чи були затримки раніше? Чи здавали Ви кров на статеві гормони? Викликати місячні необхідно ін'єкціями прогестерону, а потім приймати КОК. Ви маєте розуміти, що 7 міс. затримки - це абсолютно не нормально!