gl.lesya | 2014-03-22 08:35:57

Кровотеча

Добрий день в мене вагітність 6-7 тижнів но в мене вже тиждень іде кров в день я використовую до 3-х прокладок кров іде темного кольору лікар назначив припарати етамзілат,ношпа колоти і утрожестан пити принімаю припарати вже 4-й день но в мене так і не пиристає кров бігти шо це може бути і чи це загрожує мені викедишом будь-ласка порадьте шось бо я дуже переживаю?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня, Леся! Вам слід негайно (!) пройти УЗД та із заключенням звернутися до гінеколога. Це вже загроза викидня, тому я би радив лягти в стаціонар, якщо по УЗД візуалізується серцебиття, тобто плід живий і розвивається.