tima1991 | 2014-03-23 19:12:38

обморожение лица

Здравствуйте,мне 23 года,я мужчина,год назад обморозил кожу лица на сильном холоде в области носа и щек,кожа в этих местах красноватая и цвет не меняется,часто раздражается,мажу эти места оливковыми,персиковыми маслами,скажите пожалуйста,как лечить пораженные участки кожи и может ли пройти краснота на этих местах.

Ответы врачей 1

Николаева Зоя Ахмедовна
дерматолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Днепровская набережная, 23, Центр эстетической медицины "Goravsky"
Телефон: 8044 220 47 17
Доброго дня, автор запитання! З Вашого приводу, можу порадити використовувати для догляду за шкірою обличчя спеціальну лікувальну косметику. Метою цього догляду буде збереження захисної функції шкіри, а також відновлення воднево-ліпідної мантії шкіри. Зверніть увагу на лікувальну косметику для чутливої та сухої шкіри(що можна придбати в аптеці). прикладом такіх засобів може бути серія Біодерма(Атодерм), Урьяж(гідроліпідік, або барьердерм), Фізіогель А.І, Ойлатум, Тріксера. Бажаю успіхів!