tanjapled | 2014-03-30 11:49:06

Дюфастон при високому рівні ЛГ

Добрий день! На 6 день циклу здавала ЛГ і ФСГ. Ось результати: ФСГ 7.6 (норма лаб. 3.5-12.5), ЛГ 16.3 (норма 2.4-12.6). Попередній цикла пила дуфастон 10 днів (лікар на огляді сказала, що є киста в правому яєчнику). На 5 день циклу була на узі - у правому кисти немає, в лівому персистуючий фолікул розміром 13.7 на 12.5. Лікар сказала дальше продовжувати дуфастон з 16 по 25 д.ц. та Ременс. Скажіть дуфастон понижує ЛГ? Я планую вагітність. Це другий цикла після відміни ок, але я так розумію вони мені не допомогли.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Підвищення рівня ЛГ може свідчити про відсутність овуляції, тому бажано пройти фолікулометрію. Дуфастон та Ременс приймайте далі.