studentka | 2014-03-31 14:17:41

суха себорея

Доброго дня, В мене проблема з шкірою голови. Суха себорея не дає мені спокою декілька років. Борюся з нею різними способами:обходила багато лікарів,їхнє лікування допомагає тьльки на декільки тижнів, приймала різні таблетки для покращення імунітету, мила голову різними шампунями від лупи для сухого волосся, милом мила для сухої шкіри, робила безліч масок для волосся, взятих з народної медицини, але нічого не допомагає. Вже витратила тисяці гривень на безкорисне лікування. Лікарі посилаються на проблеми на нервовому грунті,хоча я рідко хвилююсь і нервуюсь. Харчуюся я менш більш нормально. Декілька тижнів тому відмовилась від жирної,солодкої, дуже соленої та перченої їжі, не палю,не вживаю алкоголь. Це б мало сприяти виздоровленню,але чомусь все навпаки,стан дуже погіршився.Дуже шкірва голови свербить,розчешую до крові, страшна лупа,великі білі сухі луски, волосся в поганому стані,хоча я за ним добре доглядаю, почало дуже сильно випадати,слабке,ламке,сухе. Підкажіть,що робити?Як побороти цю хворобу? Мені всього 18 років. Боюсь виходити на вулицю,бо лупу видно здалека. Страшно, що не зможу подолати це. Щиро дякую наперед за відповідь. З повагою, Наталія Кучук

Ответы врачей 1

Николаева Зоя Ахмедовна
дерматолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Днепровская набережная, 23, Центр эстетической медицины "Goravsky"
Телефон: 8044 220 47 17
Доброго дня, Наталія! На жаль, Ваша проблема включає в себе дуже багато факторів, тому неможливо в форматі онлайн консультації відповісти на ваші запитання та дати рекомендації. По-перше, треба встановити вірний діагноз и виключити псоріаз в/ч голови. По-друге, треба ретельно ознайомитися з історією хвороби. І по-третє, у вашому випадку, необхідно бачити проблему, т.е. - огляд. Моя порада: зверніться до лікаря трихолога в спеціалізованій дерматологічній клініці. Бажаю удачі!