ksusha1988 | 2014-04-02 22:03:29

Артеріальна гіпертензія

Добрий вечір. Підкажіть будь-ласка: в батька 52 роки мабуть починається артеріальна гіпертензія. АТ 160/170-90/110 мм.рт.ст., приймав енап 10 мг, тиск корегується погано. Чи можна на корегувати тиск гомеопатичними препаратами і якими саме. Не хочеться найперше медикаментозної терапії. Піідкажіть будь - ласка що з гомеопатіїї? Наперед Дякую

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Кожному пацієнту з одним діагнозом гомеопат може підібрати різний препарат.
Сидоров Вячеслав Артурович
Адрес: г. Киев, ул. Электриков, 26, Частная практика.
Телефон: 096 380 63 74
Доброго вечора! Якщо підходити до лікування підвищеного тиску гомеопатично, то описових симпомів не достатньо для кваліфікованої допомоги. Кожний гомеопатичний препарат готується індивідуально для паціента, враховуючи не тільки наявну патологію. Якщо рекомендовати лікування беручи до уваги лише факт наявності підвищеного тиску, то в такому разі препаратом можна спровокувати появу більш тяжкого стану. Краще звернутись до лікуючого лікаря Вашого батька, щоб відкорегувати лікування або звернутись на очний прийом до лікаря-гомеопата. Бажаю міцного здоров'я!