monika06 | 2014-04-03 12:23:20

порадьте будь ласка що робити

Доброго дня. Мені 22 роки, 3,5р. одружена, дітей немає. Турбувала затримка менструацій останній цикл почався 23 лютого сьогодні 03 квітня – робила 2 рази тест на вагітність результат негативний. Зробила УЗД матки з придатками. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА РОЗШИФРУВАТИ: матка в retroflexio. Дов.56мм, тов.42мм, шир.59мм. Не збільшена. контур чіткий рівний. Структура міометрію однорідна, середньозерниста. форма матки правильна. Товщина стінок матки симетрична. М-ехо 16,9мм. Ендометрій неоднорідний, потовщений. Порожнина матки не розширена. Шийка матки 3132мм., однорідна. Правий яйник 32/21/24мм., не збільшений, об'ємом 8,4см.куб. Ехогенність не змінена. контур чіткий, рівний. розміщений біля кута матки. Зліва вище матки БАГАТОКАМЕРНИЙ РІДИННИЙ УТВІР 62/64ММ. Стінки утвору помірно ущільнені в яких визначається кровоплин. Позаматковий простір: без особливостей. Лікар призначив невідкладно робити операцію. Скажіть будь ласка чи потрібно робити операцію, чи можна це вилікувати препаратами, чи можна при такому завагітніти? Тому що ще один лікар консультував завагітніти і після родів це може пройти.?

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Вам провели якісь додаткові обстеження? В принципі, потрібно негайно робити операцію, особливо якщо є кровоплин в утворі.
Соколова Марина Игоревна
Адрес: г. Киев, Украина, " Американский медицинский центр"
Доброго дня. Не кваптесь. Спочатку треба поставити діагноз. Бо заключення я так і не побачила. Це лише опис того, що лікар побачив. Так може виглядати багато чого.