dinyssya1 | 2014-04-04 18:58:42

порушення шкт

Доброго дня! Приймав антибіотики 7 днів з лінексом, але самопочуття з боку шлунково кишкового каналу не дуже. Вздуття живота, відрижка кислим, бурчання. Підкажіть як саме покращити мій стан( думаю що це побічна дія антибіотиків) і якоі дієти краще притриматися? Дякую)

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Швидше за все, мова йде про побічний ефект антибіотика, що і сам пройде. Для прискорення видужання обговоріть з лікарем застосування курсу ферментативного препарату із пробіотиком. А в плані дієти головне виключити продукти які провокують дискомфорт.