tanyapandrak | 2014-04-09 10:31:45

Низький ТТГ

На початку був ТТГ 3.8,мені дали еутирокс 50,і впав до 1.3, сказали мені більше не пити,і через місяць він піднявся до 4.7,тоді я пила ектирокс день 50,а день 75,і тепер така ситуація що він 0,079,що мені далі робити? Почуваю себе нормально.Дякую

Ответы врачей 1

Специалист
Однозначно це для Вас великі дози еутироксу. Для того, щоб оцінити скільки Вам необхідно еутироксу - не пийте його 3-4 тижні, і перездайте ТТГ. Запрацює Ваша щитовидна залоза, а там подивимось чи приймати Вам взагалі , якщо так, то яку дозу