Іван | 2014-05-09 08:43:46

Опух половий орган(крайня плоть)

доброго дня. Мені 24. Гінеколог сказав що в дружини молочниця і треба лікуватись обоїм курсом таблеток а мені мазати половий орган зеленкою я один раз намазав в мене опух половий орган(крайня плоть) і дуже болить. Що мені робити? І чи взагалі треба було мазати зеленкою? Наперед дякую

Ответы врачей 1

Шевчук Дмитрий Владимирович
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирская областная детская клиническая больница
Телефон: (050)4461235, (096)2608317
Швидше за все у Вас реакція і опік на діамантовий зелений. Не потрібно нею користуватись в ділянці зовнішніх статевих органів у Вашому випадку. Приймайте протигрибкові препарати та місцево протигрибкові мазі чи креми.