flowerish | 2014-05-31 11:01:41

Спермограмма, как улучшить показатели.

Добрый день, муж не курит и не пьет, занимается спортом. Сдал СГ. Смутили показатели: - время разжижения 60 минут, как его уменьшить? - подвижность (а+в+с) 50,3% при норме от 75% - морфология 18% с нормальной морфологией (в норме от 15% критерий Крюгера) Прокомментируйте результат, насколько все плохо. Как еще можно все улучшить, если мы ведем здоровый образ жизни (всю жизнь). Мужу 26 лет. СПЕРМОГРАМА (42 пок) Кількість 4,0 мл Колір : - сірувато-білий, [жовто-сірий cірувато білий]; Прозорість : - мутна [мутна]; Запах : - квітів каштану [квітів каштану]; Час розрідження : хв протягом 60 хв від моменту одержання-рідка [через 60 хвилин після одержання матеріалу-рідка]; В`язкість 0,1 см –[до 2,0 см]; Реакція (рН) 7,6 – [7.2-8.0]; Кількість сперматозоїдів в 1 мл 44,5 млн –[ >=20 млн/мл]; Кількість сперматозоїдів в еякуляті 178,0 млн – [>=40 млн]; Рухливість (групи а+b+с) 50,3 % - [>=75%]; Швидка поступальна рухливість (група а) 26,1 % - [>=25% (лише а)]; Повільна поступальна рухливість (група b) 14,4 % - [>=50% (a+b)]; Непоступальна рухливість (група с) 9,8 % - [==10 млн/мл (a+b)]; Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл 9,7 млн/мл – [>=3 млн/мл]; Середня швидкість 12 mic/sec – [>=5 mic/sec]; Індекс рухливості 132 – [>=80]; Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті 89,6 млн; Кількість функціональних сперматозоїдів 38,8 млн – [>=6 млн]; Кільк.сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю (група а+b) 72,0 млн – [>=20 млн]; Живі 87 % - [>=75%]; Мертві 13 % - [==15% ( критерій Kruger)]; Дегенеративні форми 82 % - [=< 85%]; Патологія голівки 46 % - [=< 45 %]; Патологія шиї 26 % - [=

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Нет мар-теста и данных о количестве лейкоцитов